0

Parkovanie v centre mesta Prievidza

Technické služby mesta Prievidza s.r.o. prevádzkujú a spravujú na území mestá 1 platené parkovisko, a to konkrétne:

  • PARKOVISKO, A. Hlinku, Prievidza

Okrem toho je TSMPD s.r.o. tiež prevádzkovateľom Centrálnej mestskej parkovacej zóny (CMPZ). Viac informácií týkajúcich sa CMPZ nájdete na stránke www.parkovanieprievidza.sk.

Platené parkovisko funguje na systéme úhrady prostredníctvom automatu a platbe pri prechode rampou s obsluhou. Parkovisko v správe TSMPD s.r.o. ponúka svojim zákazníkom možnosť odstavenia vozidla, práve v čase návštevy centra Prievidze za východné ceny, keďže toto parkovisko sa nachádza v strede mesta v blízkosti dôležitých úradov a inštitúcií.

Parkovisko na ulici A. Hlinku

Parkovisko na ulici A. Hlinku sa nachádza v bezprostrednej blízkosti obchodného domu Vtáčnik a budovy Priemstavu. Na jeho rozlohe 1 000 m2 je k dispozícii 60 parkovacích miest.

 

 

Viac o parkovaní v centre Prievidze >

Aktuality

Parkujte bezpečne a pohodlne aj v centre Prievidze

24.september 2020
0

Od roku 2018 môžu obyvatelia aj návštevníci mesta využívať na platbu za parkovanie mobilnú aplikáciu ParkDots. Tá v čase pandémie prináša bezpečné riešenie, pri ktorom sa vyhnete manipulácii s hotovosťou a kontaktu s parkovacím automatom. V týchto dňoch bola možnosť platby prostredníctvom aplikácie ParkDots zavedená aj na parkovisku na ulici A. Hlinku.

Parkuj s ParkDots iba za 1 cent

02.júl 2019
0

Dobrý čas vyskúšať pri platbe za parkovanie aplikáciu ParkDots.

Spôsob platby v aplikácii ParkDots

06.november 2018
0

ParkDots – platba za parkovanie prostredníctvom aplikácie ParkDots je jednoduchý a rýchly spôsob platby za parkovné v rámci CMPZ.

Prievidza inšpiruje inovatívnym parkovacím systémom

16.október 2018
0

V Prievidzi môžu vodiči od 15.10.2018 zaplatiť za parkovanie lacnejšie a pohodlnejšie vďaka mobilnej parkovacej aplikácii ParkDots. ParkDots prinesie novú možnosť úhrady parkovného napríklad pre zahraničných návštevníkov mesta, ktorí nemôžu využívať platby cez SMS, a zefektívni kontrolu dodržiavania pravidiel parkovania. Pri kontrole stačí mobilom odfotiť evidenčné číslo vozidla a systém okamžite informuje o tom, či je parkovné uhradené.

Obnova rezidentských kariet

19.máj 2016
0

Od 1. 6. 2016 bude prebiehať obnova rezidentských kariet pre centrálnu mestskú parkovaciu zónu v Prievidzi. O predĺženie rezidentskej karty bude možné požiadať tak, ako tomu bolo v predchádzajúcich rokoch, v priestoroch Turisticko-informačnej kancelárie na Námestí slobody 4 v Prievidzi.

Obnova rezidentských kariet 2015

01.jún 2015
0

Od 1. júna 2015 bude prebiehať obnova rezidentských kariet pre centrálnu mestskú parkovaciu zónu v Prievidzi. O predĺženie rezidentskej karty bude možné požiadať tak, ako tomu bolo v predchádzajúcich rokoch, v priestoroch Turisticko-informačnej kancelárie na Námestí slobody 4 v Prievidzi alebo cez on-line žiadosť.

Pracovná doba

1Pondelok-Piatok 7:00-15:30

Kontakty

046/542 24 12

mestské parkoviská a objednávka plošín

parkovanie@tsmpd.sk

všeobecná emailová adresa