0

Kariéra v spoločnosti Technické služby mesta Prievidza s.r.o.

Pracovník údržby verejnej zelene

Miesto výkonu práce: Prievidza, okres Prievidza, Košovská 1, 971 01

Kontaktná osoba: Bc. Viera Ďurčeková, vedúca ekonomického oddelenia, tel.: +421917587489, viera.durcekova@tsmpd.sk

Ponúkaná hrubá mzda: dohodou

Dátum nástupu: ihneď

Pracovný pomer a mimopracovný pomer: pracovný pomer na dobu určitú

Počet mesiacov: 6

Náplň práce: údržba verejnej zelene v meste, kosenie, opiľovanie, ostatné práce pri starostlivosti o verejnú zeleň v meste.

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa

Pracovný čas: od 7:00 do 15:30

Práca na zmeny: Jednozmenný pracovný čas

Sezónna práca: áno

Požadované vzdelanie: nižšie stredné odborné vzdelanie

Zručnosti, schopnosti: vodičské oprávnenie skupiny B, výhodou vodičské oprávnenie skupiny C

Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť,

Osobnostné predpoklady: spoľahlivosť

V Prievidzi dňa 10.3.2020

 Pracovníčka údržby verejnej zelene

Ponúkaná hrubá mzda: 580 €/mesiac

Dátum nástupu: 1.4.2020

Počet mesiacov: 8

Náplň práce: údržba verejnej zelene v meste, prioritne starostlivosť o kvetinové záhony a kvetinovú výsadbu v meste, ostatné práce pri starostlivosti o verejnú zeleň v meste.

Pracovné miesto vhodné aj pre absolventa, mladistvého

Ponúkané výhody: Okrem základnej mzdy sú vyplácané aj mesačné odmeny vo výške 5% z hrubej mzdy, kvartálna odmena vo výške 3% a iné. S úspešným uchádzačom je možné dohodnúť aj vyššie mzdové podmienky, v závislosti od predchádzajúcich skúseností a osobnostných predpokladov pre danú pozíciu.

Zručnosti, schopnosti: vodičské oprávnenie skupiny B

Všeobecné spôsobilosti: tímová práca, samostatnosť, technická gramotnosť, manuálna zručnosť